Partnerzy

Poznaj instytucje branżowe oraz firmy, które poparły ideę programu.

Mecenasi

Krajowa Izba Gospodarcza jest największą niezależną organizacją biznesu w Polsce. Powstała w 1990 roku. Reprezentuje największą liczbę przedsiębiorców, łącząc ponad 150 organizacji biznesowych.
Polska Rada Biznesu to organizacja zrzeszająca właścicieli i kluczowych menedżerów największych polskich przedsiębiorstw oraz firm międzynarodowych działających w Polsce. Członkowie PRB reprezentują większość sektorów gospodarki.
Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej są najstarszą i największą organizacją pracodawców w Polsce - działają od 1989 roku, reprezentują 12 000 firm, zatrudniających przeszło 5 mln osób. Zdecydowana większość z nich – 85 proc. – to firmy prywatne.

Partnerzy strategiczni

Kariera.pl – największy zasób wiedzy na temat rynku pracy i kariery w polskim internecie. Pracodawcom ułatwiamy pozyskiwanie właściwych kandydatów, a pracownikom dotarcie do pełnych informacji o firmach, warunkach zatrudnienia i kulturze biznesowej.

Lokalni Mecenasi

Partnerzy

Newspoint świadczy kompleksowe usługi związane z badaniami mediów: monitoring internetu, monitoring prasy, radia i telewizji oraz pogłębione raporty i analizy medialne.
Akademia Przemawiania jest organizacją wykorzystującą wiedzę, umiejętności i doświadczenie swoich trenerów, by zbliżać ludzi choć o krok do ich własnego, lepszego jutra.
Agencja Forward PR wspiera organizacje w nawiązywaniu i utrzymywaniu korzystnych relacji z ich otoczeniem. Doradza, a także projektuje i realizuje skuteczne działania komunikacyjne. Pomaga w budowie sprzyjającego klimatu dla działalności i rozwoju klientów.
Agencja Badań Rynku i Opinii SW Research dzięki silnemu zespołowi ekspertów agencja dołączyła do grona najważniejszych podmiotów zajmujących się badaniami oraz analizą rynku, a równocześnie osiągnęła pozycję lidera badań online w Polsce.

Masz pytania?

Site by Pure Web