O programie

Program Rekomendowany Pracodawca to platforma gdzie przedsiębiorcy mogą się pokazać jako firmy zapewniające przyjazne warunki pracy, godnie traktujące swoich pracowników i uczciwie wynagradzające. Udział w programie jest bezpłatny – na każdym etapie ( NIE WYSTAWIAMY FAKTUR!)

Misją przedsięwzięcia jest promocja dobrych praktyk stosowanych przez pracodawców względem pracowników oraz wskazanie i wyróżnienie firm, które takie standardy spełniają. Tytuł Rekomendowany Pracodawca ma być jasnym sygnałem dla każdego pracownika, że „tutaj” warto starać się o pracę.  Coraz większa dojrzałość polskiego rynku zatrudnienia w połączeniu z rosnącą świadomością pracowników sprawiają, że oferowany standard pracy staje się jedną z kluczowych kwestii dla konkurencyjności firmy, i to niezależnie od branży. Dlatego, tak ważne jest budowanie wśród pracodawców zrozumienia dla potrzeby podnoszenia jakości stosowanych przez nich standardów zatrudnienia.

Uczestnictwo w Programie krok po kroku

Jeżeli legalnie zatrudniasz, respektujesz ustalony z pracownikiem czas pracy i uczciwie płacisz, zgłoś się do Programu i zdobądź laur Rekomendowanego Pracodawcy!

Spełniłeś powyższe kryteria, ale wyróżniasz się szczególną dbałością o komfort i rozwój Twoich pracowników? W Twoich standardach zatrudnienia znajdują się pakiety socjalne, medyczne, karty sportowe czy szkolenia podnoszące kwalifikacje? Pokaż nam to i zdobądź laur Złotego Rekomendowanego Pracodawcy.

Dla kogo jest Program Rekomendowany Pracodawca?

Program jest skierowany do każdego Przedsiębiorcy – małego, średniego i dużego – który spełnia warunki przystąpienia do Programu.

Jak dostać się do Programu Rekomendowany Pracodawca?

Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.rekomendowanypracodawca.pl

Maksymalnie w ciągu 30 dni, po weryfikacji zgłoszenia wyślemy Ci wiadomość e-mail z informacją o przyjęciu do Programu, a na stronie www Programu pojawi się wizytówka Twojej firmy jako Rekomendowanego Pracodawcy lub Złotego Rekomendowanego Pracodawcy.

Jak mogę pochwalić się, że jestem Rekomendowanym Pracodawcą lub Złotym Rekomendowanym Pracodawcą?

Na adres podany w zgłoszeniu pocztą wyślemy zestaw naklejek do zamieszczenia w lokalu lub na witrynie. Na adres e-mail podany w zgłoszeniu wyślemy materiały graficzne: logo programu do zamieszczenia na stronie www.

  

Co zyskuję przystępując do Programu Rekomendowany Pracodawca?

Dzięki współpracy z naszymi Partnerami dla uczestników Programu przewidujemy szereg korzyści – możliwość spotkań branżowych, bazę wiedzy online, szkoleń i warsztatów, a przede wszystkim pakiety usług naszych Partnerów.

Aktualnie mamy w ofercie:

Pakiety darmowego Monitoringu Mediów od naszego Partnera Newspoint, w tym:

Kryterium przyznawania – kolejność zgłoszeń na adres: kontakt@rekomendowanypracodawca.pl;

 

Szkolenie z Zarządzania Małym Zespołem od naszego Partnera Golden Speech.

Kryterium przyznawania – mailowe uzasadnienie, dlaczego akurat Twoja firma powinna mieć szansę na takie szkolenie. Najciekawsze uzasadnienia zostaną opublikowane na naszym blogu a Przedsiębiorcy otrzymają zaproszenie na szkolenie. Odpowiedzi należy nadsyłać na adres: kontakt@rekomendowanypracodawca.pl

 

 

Masz pytania?

Site by Pure Web