yameo

yameo

12345

Branża
IT
WWW
Adres siedziby
80-386, Gdańsk
ul. Lęborska 3b lokal 3.22

Rekomendowany pracodawca - złoty

O firmie

yameo to firma z duszą, historią i wartościami.
Ten, obecnie 30-osobowy software house realizuje projekty IT na całym świecie, wspierając zarówno wielkie korporacje, jak i międzynarodowe organizacje pozarządowe.
Cechuje ją transparentność i bardzo spójna komunikacja z relacji z pracownikami. Będąc firmą z 11-letnim stażem (wcześniej pod inną nazwą) stworzyła interesujący brand na trójmiejskim rynku pracy.

Dlaczego warto u nas pracować

Firma była kilkukrotnie wyróżniana jako Pomorski Pracodawca Roku Firma z przyszłością. Posiada certyfikat Przyjaznej Rekrutacji.
Firma przechodziła burze – jak wiele organizacji – zanim doszła do punktu, w którym się znajduje. Gdy zaszła konieczność redukcji załogi, HR zaproponował outplacement (100% zespołu otrzymało propozycje pracy).
Podczas rekrutacji opiera się na dobrych praktykach: prowadzi spotkania w sposób uczciwy, jawnie komunikując stawki i oczekiwania. Od stycznia 2016 roku bada candidate experience. yameo wdrożyło program adaptacyjny, nad stworzeniem którego pracował interdyscyplinarny zespół. Pracownicy otrzymują regularny feedback, bez oczekiwania na sformalizowaną ocenę pracowniczą. Firma pracuje zwinnie, zatem i zespół HR przeszedł szkolenie SCRUM, aby rozumieć język zespołu IT.
Każdy pracownik otrzymuje pakiet benefitów – bez względu na staż i rodzaj formy prawnej, łączącej strony.
Każdy pracownik ma możliwość uczestniczenia w szkoleniach, niezależnie od miejsca w strukturze organizacyjnej.
Każdy pracownik zachęcany jest do aktywności fizycznej oraz wnoszenia własnych pomysłów i energii w każdy element funkcjonowania spółki (promocja zaangażowania).
Istnieje możliwość przyjścia do pracy z dzieckiem, a w skrajnych, indywidualnych potrzebach firma wspiera pracownika finansowo (np. sponsorując opiekunkę do dziecka).
Firma bada także (exit interwiev) przyczyny rezygnacji z pracy bacznie sprawdzając, czy jest w stanie ulepszyć się organizacyjnie (wyeliminować błędy).
Zarobki w firmie są na średnim+ lub wyższym poziomie.
Tak, uważamy yameo za świetne miejsce pracy 🙂

Standardy zatrudnienia

Legalna umowa
Regulowany czas pracy
Uczciwe zarobki
Możliwość rozwoju
Pakiety socjalne
Ubezpieczenie medyczne
Inne benefity pozapłacowe

Szkolenia dla pracowników

Podnoszące kwalifikacje
Specjalistyczne

Inne firmy z tej kategorii

Jeżeli uważasz, że ta firma nie powinna być wyróżniona mianem Rekomendowanego Pracodawcy napisz do nas. Zwróć uwagę, żeby użyć rzeczowych argumentów dlaczego tak uważasz. Twoje dane nie będą upublicznione, chyba że wyrazisz taką wolę zaznaczając to w wiadomości. Odpowiemy na Twoje zgłoszenie w ciągu 30 dni.

Masz pytania?

Site by Pure Web