wezi-tec Sp. z o.o.

wezi-tec Sp. z o.o.

12345

Branża
Auto-moto
WWW
Adres siedziby
59-220, Legnica
ul. Jaworzyńska 299

Rekomendowany pracodawca - złoty

O firmie

Wezi-tec Sp. z o.o. jest spółką – córką przedsiębiorstwa WEBER GmbH & Co. KG z siedzibą w Dillenburgu, która została założona w roku 2003 w Legnicy. Grupa Weber jest dostawcą posiadającym zaplecze rozwojowo-wdrożeniowe oraz partnerem systemowym dla wymagających rozwiązań z zakresu techniki tworzyw sztucznych, świadczącym swoje usługi na rzecz klientów z branży samochodowej, techniki instalacyjnej i grzewczej, sprzętu AGD oraz techniki medycznej.
Zatrudniając około 600 pracowników, firma wezi-tec produkuje różne komponenty z tworzyw sztucznych, moduły i systemy kinematyczne.
Naszą codzienną misją jest sprawianie, abyście mogli Państwo przeżywać fascynację Weberem, kreując dla Was fascynujące pomysły przy wykorzystaniu kompetencji i pasji oraz tworząc nadzwyczajne rozwiązania i oferując wybitne korzyści.

Dlaczego warto u nas pracować

Podstawą naszego codziennego myślenia i działania stanowią przy tym takie wartości jak: „pasja”, „jakość”, „partnerstwo” oraz „pomysłowość”, tworzące wspólnie z naszą misją wyraźny i pewny drogowskaz kierujący nas w przyszłość.
Gwarantując fachowe zarządzanie, wynagrodzenie powiązane z wydajnością pracy i odpowiednią motywację w środowisku pracy staramy się zapewnić właściwe warunki rozwoju. Wykwalifikowanym pracownikom i kierownikom oferujemy świetne perspektywy zawodowe i osobiste, absolwentom – atrakcyjny początek pracy, a uczniom i studentom – gruntowne poznanie „świata wezi-tec”.

Standardy zatrudnienia

Legalna umowa
Regulowany czas pracy
Uczciwe zarobki
Możliwość rozwoju
Pakiety socjalne
Ubezpieczenie medyczne
Ubezpieczenie na życie
Zniżki pracownicze
Inne benefity pozapłacowe

Szkolenia dla pracowników

Podnoszące kwalifikacje
Specjalistyczne
Inne

Inne firmy z tej kategorii

Jeżeli uważasz, że ta firma nie powinna być wyróżniona mianem Rekomendowanego Pracodawcy napisz do nas. Zwróć uwagę, żeby użyć rzeczowych argumentów dlaczego tak uważasz. Twoje dane nie będą upublicznione, chyba że wyrazisz taką wolę zaznaczając to w wiadomości. Odpowiemy na Twoje zgłoszenie w ciągu 30 dni.

Masz pytania?

Site by Pure Web