Warsztat Samochodowy AUTO-GEO-TEST Roman Knapik

Warsztat Samochodowy AUTO-GEO-TEST Roman Knapik

12345

Branża
Auto-moto
WWW
Adres siedziby
41-935, BYTOM
Strzelców Bytomskich 307

Rekrutuje z

Rekomendowany pracodawca

O firmie

Posiadamy sieć serwisów samochodowych oferujących szeroki wachlarz usług z 25 letnim doświadczeniem przekazywanym z ojca na synów.
Zdobywana z pokolenia na pokolenie wiedza pomaga nam mierzyć się z najtrudniejszymi i nowoczesnymi zagadnieniami motoryzacji.

Dlaczego warto u nas pracować

Ugruntowana pozycja na lokalnym rynku sprawiła, że zaufało nam liczne grono właścicieli pojazdów osobowych jak i dostawczych. W naszej pracy kładziemy duży nacisk na fachowość i rzetelność. Nie tylko naprawiamy i serwisujemy samochody, ale także doradzamy w wyborze odpowiedniej usługi serwisowej i stosownych części zamiennych. Inwestujemy zarówno w najnowszy sprzęt serwisowy i diagnostyczny, jak i w naszych serwisantów – zapewniając im szkolenia i wiedzę fachową.

Standardy zatrudnienia

Legalna umowa
Regulowany czas pracy
Uczciwe zarobki
Możliwość rozwoju
Zniżki pracownicze

Szkolenia dla pracowników

Specjalistyczne

Inne firmy z tej kategorii

Jeżeli uważasz, że ta firma nie powinna być wyróżniona mianem Rekomendowanego Pracodawcy napisz do nas. Zwróć uwagę, żeby użyć rzeczowych argumentów dlaczego tak uważasz. Twoje dane nie będą upublicznione, chyba że wyrazisz taką wolę zaznaczając to w wiadomości. Odpowiemy na Twoje zgłoszenie w ciągu 30 dni.

Masz pytania?

Site by Pure Web