U.B.T. ANKO Sp. J.

U.B.T. ANKO Sp. J.

12345

Branża
Budownictwo
WWW
Adres siedziby
33-100, Tarnów
ul. Tuchowska 25A

Rekomendowany pracodawca - złoty

O firmie

Początki działalności przedsiębiorstwa to 1987 rok. Funkcjonując początkowo jako Zakład Remontowo-Budowlany, w 1995 roku w związku z rozwojem działalności i poszerzaniem zakresu usług został przekształcony w Usługi Budowlano-Transportowe ANKO Spółka Jawna. Zdobywając przez lata doświadczenie aktualnie jesteśmy spółką o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym, cieszącą się uznaniem inwestorów, dostawców i podwykonawców.

Od ponad 25 lat realizujemy inwestycje budowlane kubaturowe, drogowe i infrastrukturalne. Przez kilkadziesiąt lat działalności zrealizowaliśmy ponad 150 obiektów budowlanych, w tym obiektów użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych i mieszkalnych. Ponadto w naszym dorobku inwestycyjnym można znaleźć kilkadziesiąt kilometrów dróg publicznych, sieci kanalizacyjnych, energetycznych i teletechnicznych.

Rozwijamy zaplecze techniczne poprzez ciągłe inwestowanie w nowoczesne maszyny, urządzenia i środki transportu pozwalające na zwiększanie możliwości produkcyjnych przedsiębiorstwa. Istotnym aspektem zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstwa jest również wykwalifikowana kadra zarządzająca i kierownicza oraz realizacja robót zgodnie z trzema zasadami: bezpieczeństwo pracy, jakość wykonanych robót, ochrona środowiska.

Specjalizujemy się w realizacji różnego typu budynków użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych oraz inwestycji drogowych, infrastrukturalnych i obiektów inżynierskich. Zakres oferowanych usług obejmuje cały proces budowlany – od wizualizacji architektonicznej, poprzez wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem stosownych pozwoleń, realizację zadania w oparciu o dokumentację projektową, aż po uzyskanie pozwolenia na użytkowanie i przekazanie Inwestorowi obiektu gotowego pod klucz.

Dlaczego warto u nas pracować

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Nie zalegamy i nigdy nie spóźniliśmy się nawet o jeden dzień z wypłatami dla pracowników. Osoby, które znajdują prace w naszej firmie pozostają na dłużej, mogąc liczyć na stabilną pracę w niepewnych czasach.

Standardy zatrudnienia

Legalna umowa
Regulowany czas pracy
Uczciwe zarobki
Możliwość rozwoju
Ubezpieczenie medyczne
Ubezpieczenie na życie
Zniżki pracownicze

Inne firmy z tej kategorii

Jeżeli uważasz, że ta firma nie powinna być wyróżniona mianem Rekomendowanego Pracodawcy napisz do nas. Zwróć uwagę, żeby użyć rzeczowych argumentów dlaczego tak uważasz. Twoje dane nie będą upublicznione, chyba że wyrazisz taką wolę zaznaczając to w wiadomości. Odpowiemy na Twoje zgłoszenie w ciągu 30 dni.

Masz pytania?

Site by Pure Web