Tracz Investments Sp. z o.o.

Tracz Investments Sp. z o.o.

12345

Branża
Budownictwo
WWW
Adres siedziby
40-750, Katowice
ul. Kalinowa 41

Rekomendowany pracodawca - złoty

O firmie

Tracz Investments Sp. z o.o. to specjaliści
wykonujący już od blisko 25 lat prace remontowo – budowlane dla Klientów i Kontrahentów na terenie całej Polski oraz krajów Unii Europejskiej (Niemcy, Austria, Czechy, Słowacja).

Działalność firmy obejmuje generalne wykonawstwo inwestycji budowlanych oraz kompleksową realizację projektów z zakresu budownictwa kubaturowego, mieszkaniowego, przemysłowego oraz obiektów użyteczności publicznej.

Firma powstała w oparciu o wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę kierowniczą, co pozwoliło jej na skompletowanie fachowych i sprawnych brygad
pracowników, tworzących zgrane i niezawodne
zespoły specjalistów. Dużą wagę przywiązujemy do stałego rozwoju naszej firmy. Inwestujemy w specjalistyczny sprzęt i podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników. Usługi realizujemy z najwyższą starannością, zgodnie ze standardami najnowszych technologii i sztuki budowlanej.
Wykorzystujemy tylko materiały o najwyższej jakości,
potwierdzonej świadectwami certyfikacji.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdego realizowanego projektu, a każde zlecenie traktujemy jako nowe wyzwanie!

Dlaczego warto u nas pracować

Wyróżnia nas profesjonalne podejście do pracownika, możliwość dostosowania warunków pracy do sytuacji rodzinnej oraz dbałość o rozwój kwalifikacji

Standardy zatrudnienia

Legalna umowa
Regulowany czas pracy
Uczciwe zarobki
Możliwość rozwoju

Szkolenia dla pracowników

Podnoszące kwalifikacje
Specjalistyczne

Inne firmy z tej kategorii

Jeżeli uważasz, że ta firma nie powinna być wyróżniona mianem Rekomendowanego Pracodawcy napisz do nas. Zwróć uwagę, żeby użyć rzeczowych argumentów dlaczego tak uważasz. Twoje dane nie będą upublicznione, chyba że wyrazisz taką wolę zaznaczając to w wiadomości. Odpowiemy na Twoje zgłoszenie w ciągu 30 dni.

Masz pytania?

Site by Pure Web