POLOmarket Paczków

POLOmarket Paczków

12345

Branża
Sprzedaż
WWW
Adres siedziby
48-370, Paczków
ul. Sienkiewicza 5A

Rekomendowany pracodawca - złoty

O firmie

POLOmarket to polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Nasza sieć została założona w 1997 roku. Zaczynaliśmy od 27 sklepów. Dziś POLOmarket to blisko 290 nowoczesnych placówek obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski. Jesteśmy ulubionym miejscem zakupów milionów Polaków. Miesięcznie odwiedza nas ponad 8,6 mln klientów w całym kraju.

Dlaczego warto u nas pracować

W POLOmarkecie traktujemy pracowników jako nasz największy kapitał. Zatrudniamy na podstawie umowy o pracę i bez okresu próbnego, zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenia i bogaty pakiet świadczeń dodatkowych, w tym opiekę zdrowotną dla pracowników i ich rodzin, ubezpieczenie na życie i zniżki pracownicze. Naszym pracownikom oferujemy też możliwości awansu i wspólnie uzgodnioną ścieżkę kariery, a także pakiet szkoleń specjalistycznych i podnoszących kwalifikacje.

Standardy zatrudnienia

Legalna umowa
Regulowany czas pracy
Uczciwe zarobki
Możliwość rozwoju
Pakiety socjalne
Ubezpieczenie medyczne
Ubezpieczenie na życie
Zniżki pracownicze

Szkolenia dla pracowników

Podnoszące kwalifikacje
Specjalistyczne

Inne firmy z tej kategorii

Jeżeli uważasz, że ta firma nie powinna być wyróżniona mianem Rekomendowanego Pracodawcy napisz do nas. Zwróć uwagę, żeby użyć rzeczowych argumentów dlaczego tak uważasz. Twoje dane nie będą upublicznione, chyba że wyrazisz taką wolę zaznaczając to w wiadomości. Odpowiemy na Twoje zgłoszenie w ciągu 30 dni.

Masz pytania?

Site by Pure Web