NW Control Sp. z o.o.

NW Control Sp. z o.o.

12345

Branża
Opieka
WWW
Adres siedziby
83-010, Rotmanka
ul. Kasztanowa 19

Rekomendowany pracodawca

O firmie

Nasza firma, w oparciu o kilkuletnie doświadczenie kadry rekrutującej, świadczy usługi opiekuńcze dla klientów indywidualnych w Polsce oraz na terenie Niemiec. Doświadczeni doradcy, wykorzystując swoją wiedzę, pomagają znaleźć opiekunom osób starszych najbardziej odpowiednią dla nich pracę.

Zapewniamy legalną pracę w Niemczech, w domach prywatnych osób starszych. Są to osoby, które potrzebują pomocy w codziennych czynnościach oraz troski i wsparcia.

Atutem naszej firmy jest współpraca z doświadczonymi partnerami w Niemczech, którzy dzięki swojej ugruntowanej pozycji na rynku mogą zagwarantować nam oferty o wysokim standardzie pracy i atrakcyjne finansowo.

Dlaczego warto u nas pracować

Od samego początku powstawania naszej firmy działamy legalnie, w oparciu o przepisy polski i niemieckie. Jesteśmy nastawieni na budowanie długofalowej współpracy z naszymi pracownikami.

Standardy zatrudnienia

Legalna umowa
Regulowany czas pracy
Uczciwe zarobki
Możliwość rozwoju

Szkolenia dla pracowników

Podnoszące kwalifikacje
Specjalistyczne

Inne firmy z tej kategorii

Jeżeli uważasz, że ta firma nie powinna być wyróżniona mianem Rekomendowanego Pracodawcy napisz do nas. Zwróć uwagę, żeby użyć rzeczowych argumentów dlaczego tak uważasz. Twoje dane nie będą upublicznione, chyba że wyrazisz taką wolę zaznaczając to w wiadomości. Odpowiemy na Twoje zgłoszenie w ciągu 30 dni.

Masz pytania?

Site by Pure Web