Noble Concierge Sp. z o.o.

Noble Concierge Sp. z o.o.

12345

Branża
Obsługa klienta
WWW
Adres siedziby
01-208, Warszawa
Przyokopowa 33

Rekomendowany pracodawca - złoty

O firmie

Noble Concierge jest rozbudowanym serwisem informacyjno-organizacyjnym, który łączy w sobie funkcje assistance, prestiżowego concierge hotelowego
i ekskluzywnych usług doradczych w jednym pakiecie.
Pomagamy zarówno w prozaicznych sprawach życia codziennego, jak również podejmujemy się pozornie niemożliwych do zrealizowania zadań. Wiemy, co ciekawego dzieje się w kraju i na świecie, podpowiadamy, gdzie dobrze zjeść, jak atrakcyjnie spędzić weekend z dziećmi, co kupić na rocznicę ślubu, u kogo uszyć modną kreację. Zawsze pozostajemy blisko klienta.

Dlaczego warto u nas pracować

Praca w Noble Concierge to możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowym projekcie bankowości prywatnej. Zapewniamy elastyczny system godzin pracy (praca zmianowa) i przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole.
Pracując w Noble Concierge zyskasz pełen pakiet benefitów pozapłacowych tj. prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie. Umożliwaimy rozwój pasji, zainteresowań i możliwość awansu w strukturach firmy. Nasze biuro znajduje się w nowoczesnym biurowcu w centrum Warszawy, blisko stacji metra.

Standardy zatrudnienia

Legalna umowa
Regulowany czas pracy
Uczciwe zarobki
Możliwość rozwoju
Ubezpieczenie medyczne
Ubezpieczenie na życie
Zniżki pracownicze

Szkolenia dla pracowników

Specjalistyczne

Inne firmy z tej kategorii

Jeżeli uważasz, że ta firma nie powinna być wyróżniona mianem Rekomendowanego Pracodawcy napisz do nas. Zwróć uwagę, żeby użyć rzeczowych argumentów dlaczego tak uważasz. Twoje dane nie będą upublicznione, chyba że wyrazisz taką wolę zaznaczając to w wiadomości. Odpowiemy na Twoje zgłoszenie w ciągu 30 dni.

Masz pytania?

Site by Pure Web