Mondi Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Zostań rekomendowanym pracodawcą

www.mondi-polska.pl

Adres siedziby

61-829, Poznań
Podgórna 5A

O firmie

Od 2002 roku spółka Mondi GmBH działa na wymagającym rynku niemieckim w branży doradztwa personalnego. Zdobyte na nim doświadczenie nauczyło nas dbałości o wysokie standardy jakościowe prowadzonych projektów oraz elastyczności i nieszablonowego podejścia.
Mondi Polska działa od 2011 roku. Na przestrzeni lat powstały dwie wyspecjalizowane spółki – Mondi PRO, która realizuje projekty rekrutacji stałych na stanowiska specjalistyczne, inżynierskie oraz kadry zarządzającej na terenie całego kraju. Spółka Mondi SET dostarcza usługi pracy tymczasowej na stanowiska niższego i średniego szczebla w Polsce oraz Niemczech. Na terenie Polski działamy w czterech oddziałach – siedzibie głównej w Poznaniu, Szczecinie, Słubicach oraz Rzeszowie.
HR to dla nas Human Relations. Tworzymy trwałe relacje, spełniając marzenia o idealnym partnerstwie ludzi i firm. Opieramy się na zrozumieniu, zaufaniu i szacunku.

Dlaczego warto u nas pracować

W codziennej pracy kierujemy się dziesięcioma drogowskazami. Wśród nich znajdują między innymi się szacunek, prawda, wspólny cel i lojalność. Przestrzeganie tych zasad pozwala nam budować firmę i zespół na solidnych fundamentach. Mamy gwarancję stabilności i ciągłego rozwoju. Stawiamy na relacje partnerskie. Dokładamy wszelkich starań, by każdy pracownik miał optymalne warunki do wykorzystania pełni swojego potencjału.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *