MaxiEcu Sp. z o.o. Sp. K.

MaxiEcu Sp. z o.o. Sp. K.

12345

Branża
IT
WWW
Adres siedziby
81-606, Gdynia
Hodowlana, 16

Rekomendowany pracodawca

O firmie

Firma jako spółka formalnie powstała w 2017, ale nasze początki miały miejsce ponad dekadę temu. Zaczynaliśmy jako dystrybutor sprzętu i akcesoriów samochodowych. Obserwując rynek i oczekiwania Klientów – zauważyliśmy pewną lukę w zakresie narzędzi do diagnostyki. A że zarówno nowe technologie jak i samochody to nasza pasja – postanowiliśmy sami stworzyć produkt, który będzie odpowiedzią na potrzeby rynku. Garaż był oczywiście pierwszą siedzibą i to właśnie w nim powstał autorski zestaw z oprogramowaniem do komputerowej diagnostyki samochodowej. Wyróżnia nas z pewnością to, że nigdy nie szliśmy „na łatwiznę” i nie sięgaliśmy po gotowe rozwiązania – to co stworzyliśmy to wyłącznie wynik zaangażowania, konsekwentnego poszerzania wiedzy i wielu godzin wspólnego poszukiwania najlepszych opcji.

Dlaczego warto u nas pracować

Dowodem na bycie dobrym pracodawcą jest z pewnością to, że w zespole nadal są osoby, które zaczynały zatrudnienie z początkiem naszej działalności. To już ponad 10 lat, więc można powiedzieć, że tworzymy nieformalnie firmę rodzinną. Zdajemy sobie sprawę, że aspekt finansowy w zatrudnieniu jest bardzo istotny, więc nigdy nie spóźniliśmy się z wypłatami. Każdy pracownik cyklicznie ma też podnoszoną stawkę wynagrodzenia zasadniczego. O kwestiach finansowych mówimy otwarcie – od początku zasady są jasno przedstawiane. Nasi pracownicy są zatrudniani na umowę o pracę – jesteśmy pod dobrą opieką kadrową, więc wszystko odbywa się zgodnie z kodeksem pracy. Aktualnie jesteśmy na etapie rozwoju – w ciągu ostatnich miesięcy dołączyły do nas 3 osoby, a przed końcem roku powstaną nowe stanowiska pracy. Od samego początku procesu rekrutacji staramy się, aby kandydat dostał jak najwięcej informacji o firmie i warunkach pracy. Nowy pracownik „otrzymuje” swojego mentora, który ma przede wszystkim zadbać o dobrą atmosferę i szybką aklimatyzacje. Nie aspirujemy do wielkich organizacji, zwłaszcza pod kątem formalności i procedur. Bazujemy na wzajemnym zaufaniu, otwartości i stawiamy na bezpośrednią komunikacje.

Standardy zatrudnienia

Legalna umowa
Regulowany czas pracy
Uczciwe zarobki
Możliwość rozwoju
Zniżki pracownicze
Inne benefity pozapłacowe

Szkolenia dla pracowników

Podnoszące kwalifikacje
Inne

Inne firmy z tej kategorii

Jeżeli uważasz, że ta firma nie powinna być wyróżniona mianem Rekomendowanego Pracodawcy napisz do nas. Zwróć uwagę, żeby użyć rzeczowych argumentów dlaczego tak uważasz. Twoje dane nie będą upublicznione, chyba że wyrazisz taką wolę zaznaczając to w wiadomości. Odpowiemy na Twoje zgłoszenie w ciągu 30 dni.

Masz pytania?

Site by Pure Web