iMe Polska S.A.

iMe Polska S.A.

12345

Branża
IT
WWW
Adres siedziby
00-105, Warszawa
Twarda 18

Rekomendowany pracodawca - złoty

O firmie

iMe Polska S.A. – Wejdź do naszego świata…
iMe to pierwszy lifestylowy serwis technologiczny.
Jesteśmy przewodnikiem, przyjacielem i asystentem w zakresie usługi wsparcia technicznego. Co więcej, jesteśmy serwisantem i całodobowym informatykiem dla każdego, kto nas potrzebuje. Wspieramy nie tylko korporacje, ale też klientów indywidualnych – takich jak Ty, Twoja Rodzina i Znajomi.

Nasi Inżynierowie radzą sobie z absolutnie każdym problemem, a tabliczki „zamknięte” po prostu nie używamy. Jesteśmy zgranym zespołem profesjonalistów, którzy każdego dnia uczą się i rozwijają, aby sprostać oczekiwaniom współczesnego świata. Wiemy, że technologia nie ma końca…

Dlaczego warto u nas pracować

iMe Team tworzą ludzie, którzy pragną odkrywać i kreować świat. Głodni wiedzy, z ogromnym apetytem na życie. Jesteśmy entuzjastami z milionem pozytywnych obsesji. Jesteśmy artystami, sportowcami, rodzicami, fajnymi dziećmi i dobrymi szefami. Jesteśmy w różnym wieku i pochodzimy z różnych środowisk. Każdy z nas ma inne pasje, ale łączą nas wspólne wartości i podobne oczekiwania od życia. To nas łączy ponad różnicami i podziałami. Jesteśmy lojalni, szczerzy, entuzjastyczni, a każde wyzwanie traktujemy jak przygodę.

Wszyscy hołdujemy zasadzie złotego środka i żyjemy zgodnie z naszym przewodnim mottem: Work Life Balance. Praca daje nam mnóstwo satysfakcji i otwiera przed nami nowe ścieżki rozwoju. Pozwala nam jednocześnie zachować „balance” i znaleźć czas na hobby, rodzinę i zabawę. Pragniemy sprawić, by technologia była przyjazna i bardziej zrozumiała.

Ścieżka rozwoju w iMe jest jasna i przejrzysta –
to umiejętności i wyniki decydują o pozycji i stanowisku pracownika a nie lata doświadczenia i humor przełożonego. W iMe mamy dwie główne ścieżki rozwoju:

Guide – to ścieżka techniczna. Zatrudniamy najlepszych specjalistów IT na rynku. To eksperci i pasjonaci nowych technologii. Osoby, które potrafią okiełznać wszystkie dziedziny informatyki a dla naszych klientów stanowią realne wsparcie. W iMe tabliczki „zamknięte” nie używamy. Uparcie dążymy do rozwiązania każdego zgłoszenia. Cechuje nas wytrwałość i sumienność w dążeniu do celu. Słowo „problem” – zastępujemy „wyzwaniem”. Każdego dnia poszerzamy swoje horyzonty i uczymy się nowych rzeczy. Zgrany zespół specjalistów i kultura dzielenia się wiedzą sprzyjają rozwojowi. Dzięki różnorodnym zgłoszeniom i zadaniom nasza praca nigdy nie jest monotonna. Dzięki adekwatnym i najlepszym szkoleniom dostępnym na rynku podnosimy swoje kwalifikacje i umiejętności.

Osoby, które nie mają jeszcze doświadczenia zawodowego, ale interesują się informatyką, mają zapał i chęci do pracy– wszystkiego nauczymy. Specjaliści iMe zapewniają dokładne, efektywne i bezstresowe wprowadzenie do świata informatyki. Możemy np. zaproponować płatne praktyki w jednym z naszych projektów.
Friend – to ścieżka sprzedażowa. iMe Friend to nie tylko handlowiec, doradca, konsultant i Project Manager w jednym, to ktoś więcej – to przyjaciel i opiekun Klienta. W iMe ta sama osoba odpowiada za sprzedaż i koordynację usługi, więc nasi Klienci mają pewność, że iMe Friend doradzi im według najlepszej swojej wiedzy i będzie zawsze wspierał a w późniejszym etapie koordynował pracę iMe Team. To osoby z wykształceniem technicznym, które doskonale znają świat IT i potrafią zaproponować najbardziej korzystne rozwiązania dla naszych Klientów.

Osoby zainteresowane finansami, administracją lub HR zapraszamy do naszych zespołów iMe Back Office. Zapewniamy rozwój i samodzielność w działaniu.
Inicjatywa:
Specjaliści iMe to ludzie pełni pasji i pomysłów, a iMe jako organizacja, daje szanse na ich realizację. Wszelkie inicjatywy i pomysły zgłaszane przez naszych pracowników są zawsze omawiane w szerszym gronie i jeśli tylko są zasadne i uzyskają akceptacje – wdrażamy je.
Informacja zwrotna:
Dzięki Feedback iMe Information (FII) pracownicy zawsze wiedzą jakie zadania realizują najlepiej, jakie są ich obszary do rozwoju i czego jako organizacja od nich oczekujemy. FII to spotkania z przełożonym odbywające się raz w miesiącu, podczas których przełożony udziela informacji zwrotnej na temat kompetencji i zadań. FII to również informacja zwrotna dla pracodawcy. Pracownik ma okazję omówić z przełożonym wykonywane przez siebie zadania. Wspólnie ustalają realne i określone w czasie cele, do których pracownik powinien dążyć. To ich realizacja decyduje o awansie – można śmiało piąć się po szczeblach kariery w iMe.

Standardy zatrudnienia

Legalna umowa
Regulowany czas pracy
Uczciwe zarobki
Możliwość rozwoju
Ubezpieczenie medyczne
Zniżki pracownicze
Inne benefity pozapłacowe

Szkolenia dla pracowników

Podnoszące kwalifikacje
Specjalistyczne

Inne firmy z tej kategorii

Jeżeli uważasz, że ta firma nie powinna być wyróżniona mianem Rekomendowanego Pracodawcy napisz do nas. Zwróć uwagę, żeby użyć rzeczowych argumentów dlaczego tak uważasz. Twoje dane nie będą upublicznione, chyba że wyrazisz taką wolę zaznaczając to w wiadomości. Odpowiemy na Twoje zgłoszenie w ciągu 30 dni.

Masz pytania?

Site by Pure Web