Fort Polska Sp. z o.o.

Fort Polska Sp. z o.o.

12345

Branża
Inżynieria
WWW
Adres siedziby
85-840, Bydgoszcz
ul. Nowotoruńska 8

Rekomendowany pracodawca - złoty

O firmie

FORT POLSKA Sp. z o.o. to biuro projektów konstrukcji świadczące usługi projektowe, inżynierskie i eksperckie w zakresie konstrukcji budowlanych. Firma powstała w 2000 roku. Mimo bardzo dużych wahań dynamiki inwestycji budowlanych na polskim oraz światowym rynku, firma zawsze charakteryzowała się bardzo dużą stabilnością. Ostatnio zrealizowane projekty to m.in projekt budowlany i wykonawczy konstrukcji CKK JORDANKI w Toruniu oraz projekt budowlany i wykonawczy konstrukcji Filharmonii im. Mieczysław Karłowicza w Szczecinie.

Dlaczego warto u nas pracować

Jesteśmy liderem w branży konstrukcji inżynierskich. Oferujemy stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Zapewniamy ciekawą pracę w ambitnym, młodym zespole przy międzynarodowych projektach. Oferujemy możliwość wyjazdów zagranicznych na okres trwania budowy oraz wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji.

Standardy zatrudnienia

Legalna umowa
Regulowany czas pracy
Uczciwe zarobki
Możliwość rozwoju
Ubezpieczenie medyczne
Ubezpieczenie na życie
Inne benefity pozapłacowe

Szkolenia dla pracowników

Podnoszące kwalifikacje
Specjalistyczne

Inne firmy z tej kategorii

Jeżeli uważasz, że ta firma nie powinna być wyróżniona mianem Rekomendowanego Pracodawcy napisz do nas. Zwróć uwagę, żeby użyć rzeczowych argumentów dlaczego tak uważasz. Twoje dane nie będą upublicznione, chyba że wyrazisz taką wolę zaznaczając to w wiadomości. Odpowiemy na Twoje zgłoszenie w ciągu 30 dni.

Masz pytania?

Site by Pure Web