DROZAPOL-PROFIL S.A

Zostań rekomendowanym pracodawcą

www.drozapol.pl

ADRES SIEDZIBY

85-880, BYDGOSZCZ
ul. Toruńska 298A

O firmie

Spółka rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku.
Drozapol-Profil S.A. to ogólnopolski dystrybutor wyrobów hutniczych. Firma zajmuje się sprzedażą wyrobów hutniczych ze stali niestopowych. W szczególności są to: blachy gorąco i zimnowalcowane, kształtowniki gorąco i zimnowalcowane,pręty okrągłe i płaskie, profile zamknięte i rury.
Zajmujemy się również świadczeniem usług wstępnego przetwarzania i obróbki stali oraz usług transportowych. Prowadzimy także produkcję zbrojeń budowlanych i profili zamkniętych oraz świadczymy usługi prostowania i cięcia blach z kręgów w Stalowym Centrum Serwisowym zlokalizowanym w Bydgoszczy.

Dlaczego warto u nas pracować

W 2016 r. Izba Przemysłowo-Handlowa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w uznaniu zasług i osobistego zaangażowania w rozwój Samorządu Gospodarczego Pomorza i Kujaw, przyznała Panu Wojciechowi Rybka, prezesowi firmy Drozapol-Profil S.A. II miejsce w konkursie BIZNESMEN 2016 ROKU. To zaszczytne wyróżnienie zostało mu przyznane już po raz trzeci. Energia, kreatywność, odwaga i konsekwencja w podejmowaniu nowych wyzwań, to cechy dzięki którym Pan Wojciech tak skutecznie realizuje swe ambitne zamierzenia z pożytkiem dla firmy i gospodarki województwa kujawsko-pomorskiego.
W naszej firmie docenia się długoletnich pracowników, czego dowodem jest mała rotacja w firmie. Firma stawia na rozwój pracowników nie tylko w strefie biznesowej ale także rozwija ich zainteresowania. Pracownicy korzystają z szkoleń i kursów podnoszących ich kwalifikacje zawodowe. Ważnym czynnikiem jest również terminowa wypłata wynagrodzenia oraz bieżące rozliczanie z instytucjami państwowymi (m.in. ZUS, US).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *