Carers Book

Carers Book

12345

Branża
Opieka
WWW
Adres siedziby
SW20 8DN, London, United Kingdom
590 Kingston Road

Rekrutuje z

Rekomendowany pracodawca

O firmie

https://beta.companieshouse.gov.uk/company/10124577
Carers Book Ltd. – jesteśmy zewnętrzną firmą rekrutacyjną, działającą na zlecenie angielskich, belgijskich i holenderskich agencji opiekuńczych. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi partnerami, posiadamy siedzibę w Londynie i zarejestrowani jesteśmy pod numerem: Registered in England and Wales NO 1012457 7
Co to dla ciebie oznacza – legalną i uczciwą pracę na kontrakcie bez pośredników. Wszystkie usługi, które dla ciebie świadczymy są bezpłatne. Nasz zespół rekruterów to doświadczeni opiekunowie, którzy chętnie opowiedzą ci jak wygląda praca opiekuna w Wielkiej Brytanii.
Rekrutujemy w trybie ciągłym. Mamy oferty pracy z całej Anglii na stanowisko opiekunka dochodząca, opiekunka domu spokojnej starości oraz opiekunka całodobowa.

Dlaczego warto u nas pracować

Gwarantujemy legalne zatrudnienie, płatny urlop – miłą atmosferę w pracy – pomoc kandydatowi w otworzeniu konta bankowego, uzyskaniu numeru ubezpieczenia ( NIN number).

Standardy zatrudnienia

Legalna umowa
Regulowany czas pracy
Uczciwe zarobki
Możliwość rozwoju
Ubezpieczenie medyczne
Ubezpieczenie na życie

Szkolenia dla pracowników

Podnoszące kwalifikacje
Specjalistyczne

Inne firmy z tej kategorii

Jeżeli uważasz, że ta firma nie powinna być wyróżniona mianem Rekomendowanego Pracodawcy napisz do nas. Zwróć uwagę, żeby użyć rzeczowych argumentów dlaczego tak uważasz. Twoje dane nie będą upublicznione, chyba że wyrazisz taką wolę zaznaczając to w wiadomości. Odpowiemy na Twoje zgłoszenie w ciągu 30 dni.

Masz pytania?

Site by Pure Web