BOMA Hurtownia Opon i Serwis Samochodowy

BOMA Hurtownia Opon i Serwis Samochodowy

12345

Branża
Auto-moto
WWW
Adres siedziby
40-393, Katowice
ul. Krakowska 158-160

Rekrutuje z

Rekomendowany pracodawca

O firmie

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1988 roku od uruchomienia profesjonalnego serwisu ogumienia, mieszczącego się w Katowicach-Szopienicach przy ulicy Krakowskiej 158. Fachowość i rzetelność wykonywanych usług przyciągnęła do nas wielu klientów, co pozwoliło na systematyczny rozwój firmy i rozszerzenie zakresu świadczonych usług.
We wszystkim, co robimy staramy się być najlepsi, dlatego w naszej ofercie znajdują się opony największych koncernów oponiarskich na świecie oraz szeroki wachlarz obręczy stalowych i aluminiowych najbardziej renomowanych producentów. Silną i solidną markę tworzymy poprzez fachowość naszych pracowników, stale rozwijającą się infrastrukturę firmy, szybkie dostosowywanie do potrzeb zmieniającego się rynku i rzetelność wobec naszych partnerów.

Dlaczego warto u nas pracować

Każdą osobę darzymy szacunkiem. Posiadamy umiejętność kierowania zespołem ludzi.
Pracownikom oferujemy m.in.: możliwość poszerzenia umiejętności zawodowych, szkolenia wewnętrzne, specjalistyczne, podnoszące kwalifikacje, profesjonalne narzędzia pracy, pakiety socjalne i ubezpieczenie na życie.

Standardy zatrudnienia

Legalna umowa
Regulowany czas pracy
Uczciwe zarobki
Możliwość rozwoju
Pakiety socjalne
Ubezpieczenie na życie
Zniżki pracownicze
Inne benefity pozapłacowe

Szkolenia dla pracowników

Podnoszące kwalifikacje
Specjalistyczne
Inne

Inne firmy z tej kategorii

Jeżeli uważasz, że ta firma nie powinna być wyróżniona mianem Rekomendowanego Pracodawcy napisz do nas. Zwróć uwagę, żeby użyć rzeczowych argumentów dlaczego tak uważasz. Twoje dane nie będą upublicznione, chyba że wyrazisz taką wolę zaznaczając to w wiadomości. Odpowiemy na Twoje zgłoszenie w ciągu 30 dni.

Masz pytania?

Site by Pure Web