b4-group

b4-group

12345

Branża
Auto-moto
WWW
Adres siedziby
32-083, Balice
Medweckiego 79

Rekrutuje z

Rekomendowany pracodawca - złoty

O firmie

Firma działa od 2012 roku, świadcząc usługi kompleksowego mycia i sprzątania samochodów kontrahentów flotowych (wypożyczalni samochodów); w 2014r rozszerzając ofertę o usługę door-to-door. W 2015 roku otwarliśmy drugi oddział z myślą o klientach indywidualnych, a w 2017r powstał trzeci oddział w Katowicach. W bieżącym roku wzięliśmy udział w finale WOŚP, a także sponsorowaliśmy koszulki na awans do B-klasy KS „Niegoszowianka”.

Dlaczego warto u nas pracować

Pracownicy sami określają na początku współpracy system wynagrodzeń (tygodniowo/miesięcznie), nigdy nie było opóźnienia w wypłatach (na początku zawsze kosztem własnych wyrzeczeń), zawsze pomagam pracownikom w ich problemach (komornicy, raty, itp), daję możliwość wyrabiania nadgodzin (za które z góry określam stawkę) oraz rozliczam ją przy najbliższej wypłacie, nie zwalniam ludzi ot tak. Co roku organizuję dla nich wyjazd integracyjny, a także opłacam im dodatkowe ubezpieczenie grupowe (Generali)-z którego niejednokrotnie już korzystali (narodziny dziecka).

Standardy zatrudnienia

Legalna umowa
Regulowany czas pracy
Uczciwe zarobki
Możliwość rozwoju
Ubezpieczenie medyczne
Ubezpieczenie na życie
Zniżki pracownicze
Inne benefity pozapłacowe

Inne firmy z tej kategorii

Jeżeli uważasz, że ta firma nie powinna być wyróżniona mianem Rekomendowanego Pracodawcy napisz do nas. Zwróć uwagę, żeby użyć rzeczowych argumentów dlaczego tak uważasz. Twoje dane nie będą upublicznione, chyba że wyrazisz taką wolę zaznaczając to w wiadomości. Odpowiemy na Twoje zgłoszenie w ciągu 30 dni.

Masz pytania?

Site by Pure Web