ASISCO SP. Z O.O.

ASISCO SP. Z O.O.

12345

Branża
Opieka
WWW
Adres siedziby
81-342, GDYNIA
WASZYNGTONA 34-36, P. 432

Rekomendowany pracodawca

O firmie

ASISCO to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla klientów na terenie Polski i Niemiec. Wiele rodzin obdarzyło nas zaufaniem powierzając nam opiekę nad swoimi krewnymi. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Dla naszej firmy miarą sukcesu jest zadowolenie naszych klientów.

Z zaangażowaniem troszczymy się o naszych pracowników oraz podopiecznych. Osoby, które z nami współpracują cenią sobie nas za uczciwość i rzetelność. Nasi pracownicy to osoby wykwalifikowane, posiadające dużą wiedzę na temat usług opiekuńczych, zawsze mogą liczyć na kontakt z nami, nie lekceważymy ich potrzeb.

W naszej pracy kierujemy się zasadami działania zgodnie z prawem polskim i europejskim. Współpracujemy ze sprawdzonymi agencjami pośrednictwa pracy na rynku niemieckim. Jesteśmy uzupełnieniem dla niemieckich służb socjalnych.

Dlaczego warto u nas pracować

Nasze atuty:

Dbanie o naszych pracowników
Indywidualne podejście do każdego przypadku
Dopasowanie zlecenia do kwalifikacji opiekunek

Standardy zatrudnienia

Legalna umowa
Regulowany czas pracy
Uczciwe zarobki
Możliwość rozwoju

Szkolenia dla pracowników

Podnoszące kwalifikacje
Specjalistyczne

Inne firmy z tej kategorii

Jeżeli uważasz, że ta firma nie powinna być wyróżniona mianem Rekomendowanego Pracodawcy napisz do nas. Zwróć uwagę, żeby użyć rzeczowych argumentów dlaczego tak uważasz. Twoje dane nie będą upublicznione, chyba że wyrazisz taką wolę zaznaczając to w wiadomości. Odpowiemy na Twoje zgłoszenie w ciągu 30 dni.

Masz pytania?

Site by Pure Web