AA HERKULES Bartosz Krala

AA HERKULES Bartosz Krala

12345

Branża
Budownictwo
WWW
Adres siedziby
40-203, Katowice
Al. Roździeńskiego 190b Katowice

Rekrutuje z

Rekomendowany pracodawca - złoty

O firmie

AA HERKULES to polska wypożyczalnia podnośników koszowych oferująca wynajem zwyżek odpowiednio dobranych do indywidualnych potrzeb klienta.

W wypożyczalni podnośników od ponad 10 lat zajmujemy się wynajmem podestów ruchomych oraz prowadzimy szkolenia na operatorów kategorii IP. Jesteśmy jedną z największych polskich wypożyczalni podnośników – nasza flota liczy ponad 500 własnych podestów ruchomych na wynajem o zróżnicowanych parametrach technicznych dzięki czemu możemy sprostać wymaganiom i dobrać podnośnik przystosowany do Twoim potrzeb. Wynajem podnośników jest główną gałęzią naszej wieloletniej działalności na polskim rynku maszyn budowlanych, zwyżki wynajmujemy w Południowej i Zachodniej Polsce. Podnośniki do wynajmu przygotowujemy w bazach sprzętowych na Śląsku i Dolnym Śląsku. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą wszechstronną ofertą oraz do kontaktu z naszymi specjalistami. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na nurtujące kwestie oraz pomożemy w dokonaniu najkorzystniejszego wyboru. Odpowiedni wybór parametrów technicznych podnośnika koszowego skutkuje efektywną i nieprzerwaną pracą, dzięki czemu inwestycje zamykane są terminowo. Nasi obecni i przyszli kontrahenci mogą liczyć na stałe wsparcie specjalisty do spraw wynajmu oraz opieki serwisowej w trakcie trwania najmu. Zapraszamy do współpracy.

Dlaczego warto u nas pracować

Firma AA HERKULES Bartosz Krala jest pracodawcą, którego z czystym sumieniem mogę polecić. Zasady pracy są przejrzyste dla pracowników, a wynagrodzenie zawsze na czas. Szkolenia zapewniają ciągłe doskonalenie kwalifikacji. Główne wartości jakimi kierujemy się w pracy to szacunek, uczciwość, lojalność i tolerancja. Łączy nas również dbałość o dobre relacje zarówno między pracownikami, jak i z klientami firmy. Jestem bardzo zadowolona, że pracuję w AA HERKULES i rekomenduje tego pracodawcę.

Standardy zatrudnienia

Legalna umowa
Regulowany czas pracy
Uczciwe zarobki
Możliwość rozwoju
Ubezpieczenie na życie
Zniżki pracownicze
Inne benefity pozapłacowe

Szkolenia dla pracowników

Podnoszące kwalifikacje
Specjalistyczne

Inne firmy z tej kategorii

Jeżeli uważasz, że ta firma nie powinna być wyróżniona mianem Rekomendowanego Pracodawcy napisz do nas. Zwróć uwagę, żeby użyć rzeczowych argumentów dlaczego tak uważasz. Twoje dane nie będą upublicznione, chyba że wyrazisz taką wolę zaznaczając to w wiadomości. Odpowiemy na Twoje zgłoszenie w ciągu 30 dni.

Masz pytania?

Site by Pure Web